درمان طب
درمان طب

درمان خانگی زود انزالی با عسل و دارچین

 زود انزالی به حالتی گفته می شود که مرد قبل از رسیدن به ارگاسم و لذت از آن، توانایی جنسی خود را از دست می دهد و در آن برهه زمانی قادر به ادامه رابطه جنسی با همسر خود نیست.

این اختلال جنسی می تواند زندگی فردی و زناشویی مرد را تحت تأثیر قرار داده و سبب عدم اعتماد به نفس، اضطراب، خجالت و دیگر موارد روحی و روانی در او گردد.

امروزه راهکارهای بسیار زیادی برای درمان زود انزالی پیدا شده و حتی با کمی مطالعه می توانید از روش های درمانی طب سنتی برای رفع این اختلال جنسی بهره برد.

یکی از مؤثرترین این روش ها درمان زود انزالی با عسل و دارچین می باشد. شما به همین سادگی با مواد موجود در منزل می توانید به درمان زود انزالی بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، تا پایان مطلب ما را همراهی کنید.

خاصیت عسل و دارچین در درمان زود انزالی

خواص عسل و دارچین در درمان زود انزالی

از زمان های قبل از دارچین برای درمان اغلب بیماری های جنسی استفاده می شد. دارچین با افزایش متابولیسم بدن سبب گرم شدن طبع افراد به خصوص افرادی با مزاج سرد می شود.

اغلب ناتوانی های جنسی در بدن از غلبه طبع سرد بدن ناشی می شود. به همین علت از دارچین برای درمان زود انزالی بسیار نام برده شده است.

به دلیل طعم و عطر بی نظیر این گیاه، می توان از آن در اغلب نوشیدنی ها و خوراکی ها استفاده کرد. اگر چنانچه شما از جمله افرادی هستید که بیشتر خوراک هایی با طبع سرد را در وعده های غذایی خود مصرف می کنید؛

بهتر است در غذاهای خود از دارچین به عنوان یک متعادل کنند و رفع سردی خوراکی ها استفاده کنید. به عنوان مثال لبنیات از طبع سرد برخوردار است پس هنگام استفاده، طبع آن را با موادی نظیر دارچین متعادل ساخته تا برای بدنتان مفید باشد.

مکانیزم عملکرد دارچین در درمان زود انزالی به این صورت است که دارچین سبب رقیق شدن خون و در نتیجه افزایش خون رسانی به اندام های تناسلی در فرد خواهد شد. هرچه میزان گردش خون در این ناحیه از بدن بیشتر باشد مطمئناً اندام ها از کارایی بیشتری برخوردار خواهند بود و این عامل خود در درمان زود انزالی بسیار مؤثر است.

عسل نیز به عنوان داروی شفا بخش جهت درمان زود انزالی و تقویت قوای جنسی مورد استفاده قرار می گیرد. ترکیبات درون عسل آن قدر پرفایده است که از زمان های گذشته از این ماده معجزه آسا برای درمان ناتوانی های جنسی استفاده می شد. عسل به شدت میل جنسی را افزایش داده و به دلیل وجود مقادیر فراوان ویتامین E درون خود در درمان انزال زودرس پرفایده است. حالا تصور کنید که از ترکیب پر خاصیت عسل و دارچین هم زمان با هم برای درمان زود انزالی استفاده کنید.

همچنین ما در مقاله به صورت مفصل در رابطه با درمان زود انزالی با گیاهان دارویی پرداخته ایم که شما عزیزان می توانید با مراجعه به مجله بیوتی سنتر آن را مطالعه فرمایید.

روش درست کردن و طرز استفاده از عسل و دارچین برای درمان زود انزالی

نحوه درست کردن و طرز استفاده از عسل و دارچین برای درمان زود انزالی

در طب سنتی و اسلامی استفاده از ترکیب عسل و دارچین برای درمان زود انزالی بسیار توصیه شده است. برای این منظور دو قاشق غذاخوری پودر دارچین را به همراه مقادیر مناسب از عسل ترکیب کرده و در دو عده غذایی آن را میل کنید. این ترکیب می تواند در مدت زمان بسیار کوتاه سستی کمر و زود انزالی آقایان را درمان کند.

علاوه بر این ترکیب عسل و دارچین، ضعف بدن را درمان کرده و به افزایش خون‌سازی کمک می کند. می توان با درست کردن و استفاده از این ترکیب ساده در کوتاه ترین زمان و بدون هیچ عوارضی مشکل زود انزالی را رفع کرد.

نکته مهم که باید حتماً به آن توجه کرد در مورد مقدار مصرف روزانه دارچین است. مقادیر زیاد دارچین برای افراد دارای مشکلات کبدی و یا افراد مبتلا به دیابت که قرص متفورمین استفاده می کنند به هیچ وجه توصیه نمی شود.

چرا که در دارچین ماده کومائین وجود دارد و می تواند در بیماران با عارضه کبدی، سبب آسیب بیشتر به کبد آن ها شود. در افراد مبتلا به دیابت نیز دوز بالای دارچین، سبب اختلال در عملکرد داروهای قند خون خواهد شد.

چه مدت طول می کشد تا این درمان مؤثر واقع شود؟

چه مدت طول می کشد تا این درمان مؤثر واقع شود؟

معمولاً داروهای گیاهی نسبت به انواع شیمیایی خود نیازمند گذشت زمان بیشتر برای اثربخشی می باشد. اما پس از دریافت اثرات و خواص آن توسط بدن از کارایی بیشتری برخوردار خواهد بود. چراکه اغلب قرص های شیمیایی پس از مدت کوتاهی از بهبود، اثرات خود را در عملکرد بدن از دست می دهند.

در حالی که اغلب داروهای گیاهی با بهبود عملکرد سایر بخش های بدن، سبب از بین رفتن کلی بیماری و یا ناراحتی به وجود آمده خواهد شد.

مطمئناً چنانچه شما به طور مرتب از ترکیب عسل و دارچین در وعده غذایی روزانه خود بهره بگیرید و در کنار آن از خوراکی های مفید دیگر نظیر خرما، زنجبیل، تخم مرغ و غیره هم استفاده کنید، خیلی سریع تر از آنچه که فکر می کنید، نتیجه درمان خود را خواهید دید.

حرف آخر

بهتر است قبل از شروع هر درمان علت ناراحتی و بیماری توسط پزشک پیدا شود. اختلال زود انزالی و یا عدم نعوظ می تواند به دلایل مختلفی در فرد رخ دهد که یکی از آن ها ضعف بدن و سردی مزاج است و با خوردن مواد غذایی نظیر ترکیب عسل و دارچین بهبود پیدا خواهد کرد. برای گرفتن نتیجه بهتر از این شکل درمان، فرد باید در رژیم غذایی خود را تغییر دهد.

به عنوان مثال استفاده بیش از اندازه از غذاهای حاضری، کنسروی و فست فود ها در کنار سیگارکشیدن و عدم تحرک روزانه همه می تواند در بروز اختلال زود انزالی مؤثر باشد. گاهی به هم خوردن هورمون های بدن سبب انزال زودرس فرد شده و باید حتماً به پزشک مراجعه کند و با خوردن یکسری از داروها به تنظیم هورمون های مهم بدن خود بپردازد.

پس بهتر است قبل از استفاده خودسرانه از داروها در ابتدا علت بروز اختلال را بفهمیم و پس از آن اقدام به درمان مناسب برای آن کنیم. با مراجعه به پزشک و معاینه توسط او می توان از دلایل این اختلال به وجود آمده آگاه شد.

عسل و دارچین نه تنها زود انزالی و ناتوانی جنسی در فرد را از بین می برد بلکه در تقویت سیم ایمنی و کاهش استرس های حاصل از عوامل محیطی بسیار مؤثر است.

امیدواریم از مطالعه مفاله درمان زود انزالی با عسل و دارچین در سایت درمان طب استفاده لازم را برده باشید، همچنین شما عزیزان می توانید برای خرید انواع تجهیزات پزشکی، ماسک پزشکی، دستکش پزشکی و سایر تجهیزات و لوازم بهداشتی و درمانی از طریق سایت ما سفارش خود را ثبت فرمایید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط