درمان طب

انتخاب اتوسکوپ خوب ومناسب:

وبلاگ

۱۴ مهر ۱۴۰۰ 900 بازدید
درمان طب

انتخاب اتوسکوپ خوب ومناسب:اتوسکوپهاباید از فناوری نورپردازی شفاف و سفید و برخوردار باشند. لنز آنها قابل چرخش و ضخیم و مقاوم در برابر خش باشد و بزرگنمایی آنها تا سه برابر یا چندینبرابر باشد رنگ مشکی مات در جداره داخلی مانع از انعکاس نور می گردد. قابلیت های یادشده تصویری شفاف و بدون انعکاس را از کانال گوش و پرده صماخ ارائه می نماید.

کاربری باید فوق العاده ساده جهت دسترسی مستقیم به کانال گوش بوده و همچنین دارای دریچه هواجهت انجام تست باشد..جدارخارجی مسطح و بدون ایجاد درد در هنگام ورود به کانال گوش باشد.همچنین اتوسکوپ باید فاقد هرگونه لبه تیز باشد. می‌توانید ستهای اتوسکوپ که قابلیت ست شدن باافتالموسکوپ را داشته باشند تهیه کنید این کار بسیار در امرتشخیص در امر پزشکی وتشخیصی به شماکمک خواهد کرد از دیگر قابلیت ها ،خاموششدن پس از قرار گرفتن در داخل جیب میباشد.

ستهای اتوسکوپ و افتالموسکوپ ممکن است دارای ۴ یا۵ یا چندین اسپکولوم یکبارمصرف یا چند بار مصرف باشند. این ستها ممکن است دارای قابلیت شارژ سریع باشندو همچنین دارای قابلیت جلوگیری از شارژ بیش از حد با خاموش شدن اتوماتیک شارژرپس از تکمیل شارژ باشند. وضعیت شارژ بر روی صفحه نمایشگر قابل مشاهده است.

شما می توانیدانواع اتوسکوپ را درفروشگاههای سراسر ایران در سایت درمان طب پیدا کنید.

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *